KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8692394

nr 869 2394

marin, 1800-tal, oidentifierad konstnär, 32x44

Kondition: krackeleringar

Utrop:

400 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 13 januari 2014
kl 20:42:28